You are here: No images Home
.Szkolenie przed przyrzeczeniem - zmiana daty.

Szkolenie przed przyrzeczeniem - zmiana daty

Ogłoszenie parafialne: szkolenie przed przyrzeczeniem będzie w nowym terminie a nie 20-22.09. Już niedługo więcej szczegółów:)...

Read More..

Szkolenie przed przyrzeczeniem - zmiana daty

...

Read More..

.Akademia Służby i Rozwoju KSM.

Akademia Służby i Rozwoju KSM

KSM-owicz teraz! Kim jest KSM-owicz? Jaki powinien być? Jak ma się odnaleźć w dzisiejszym świecie? Poszukamy odpowiedzi na te pytania pochylając się nad słowami papieża Franciszka: Nie jesteście przyszłością, nie tkwicie w „międzyczasie”, lecz jesteście Bożym „teraz”...

Read More..

~ Pielgrzymka Młodzieży ~

Więcej…

~ Zapraszamy ~

~ Marsz w obronie katolickich mediów i wolność słowa ~

 


Parlamentarzyści Ziemi Zamojskiej Jerzy Chróścikowski i Sławomir Zawiślak, Rada Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, Organizacje Patriotyczne i Społeczne, zapraszają wszystkich, którzy chcą publicznie zademonstrować swoją miłość do Ojczyzny, poprzeć jej prawa do wolności słowa i wyrazić sprzeciw wobec działań szykanujących katolickie media, w tym Telewizję TRWAM – na Marsz w obronie katolickich mediów i wolności słowa, który odbędzie się w sobotę, 19 maja br.

Marsz rozpocznie się w kościele Matki Bożej Królowej Polski, uroczystą Mszą Świętą, o godz. 12.00, której będzie przewodniczył Ks. Prof. filozofii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego – Tadeusz Guz. Podczas marszu uczestnicy udadzą się pod Delegaturę Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego i na Rynek Wielki pod Urząd Miasta. Prosimy zabrać ze sobą transparenty, flagi, szturmówki i kwiaty. Marsz zakończy się około godz. 15.00 i będzie miał charakter pokojowy.

Organizatorzy


***

 

~ Szkolenie przed przyrzeczeniem ~

Szkolenie przed przyrzeczeniem KSM odbędzię się w dniach 18-20.05.2012 w Trzęsinach
 

Zgłoszenia i informacje: 
Małgorzata Soroń - członek ZD
tel. 783102988


***

 

~ Dni Formacyjne w Trzęsinach ~

 

„Poznać Jezusa. Pokochać Jezusa. Naśladować Jezusa” pod takim hasłem odbyły dni formacyjne Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w dniach 30.04-02.05.2012 r. w Trzęsinach.

W dniach formacyjnych uczestniczył oddział KSM „Serce” z parafii Wniebowzięcia NMP w Biłgoraju, Katolickie Stowarzyszenie Harcerzy „Zawisza” również z parafii Wniebowzięcia NMP w Biłgoraju oraz KSMowicze z Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Dni formacyjne prowadziła s. Leonarda Sawa oraz ks. Krzysztof Maj, był również obecny Zarząd Diecezjalny.

Podczas trzech dni młodzi ludzie mieli czas na codzienna Mszę Święta, Drogę Krzyżową, litanie, ale również możliwość sprawdzenia się w roli aktorów, pracę z drugim człowiekiem. Był też czas na chwilę relaksu i odpoczynku młodzież mogła uczestniczyć w ognisku i wspólnych zabawach.

Pobyt umocnił wszystkich duchowo, ale również sprawił, iż młodzi, którzy najbardziej obwiali się tego wyjazdu wyjechali szczęśliwi, radości i pełni nadziei i wiary.
Warto również dodać, że KSM „Serce” wraz z harcerzami i swoimi opiekunami s. Leonardą i ks. Krzysztofem przyjechali oraz wrócili z Trzęsin rowerami. 


Przez Cnotę, Naukę i Pracę
               Służyć Bogu i Ojczyźnie
               GOTÓW 


Więcej…

Copyright © 2019

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.