You are here: Home AKTUALNOŚCI Aktualnośći VIII Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej KSM - ZAMOŚĆ

VIII Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej KSM - ZAMOŚĆ

Mistrzostwa Polski 2017 plakat strona

 

 

 

 

 

 

 

Plan Mistrzostw!

 

 

 

 

 

 

 

Program:

Piątek – 3 marca 2017 r.

18.30 – Zakwaterowanie zawodników - OSiR

19.00 – 20.00 – Kolacja

20.00 – Losowanie drużyn

21.00 – Apel Jasnogórski na stołówce

 

Sobota – 4 marca 2017 r.

8.00 – Śniadanie

9.00 – Przygotowanie Liturgii

9.30 – Eucharystia pod przewodnictwem

J. E. Ks. Bpa Mariusza Leszczyńskiego w Katedrze

11.00 – Otwarcie Mistrzostw i rozgrywki grupowe

13.30 – Obiad i ciąg dalszy rozgrywek

18.00 – Kolacja

20.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu i Spowiedź

 

Niedziela – 5 marca 2017 r.

7.30 – Eucharystia w Katedrze

8.30 – Śniadanie

9.30 – Mecze finałowe

12.00 – Gala wręczenia nagród

13.00 – Obiad

 

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej organizuje VIII Mistrzostwach Polski w Piłce Siatkowej, które odbędą się w dniach 3-5 marca 2017 r. w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zamościu. Mistrzostwa zostały objęte patronatem J. E. Ks. Bpa Mariana Rojka, Prezydenta Miasta Zamość oraz Wójta Gminy Zamość.

 Organizowane przez nas przedsięwzięcie nie będzie tylko dużym wydarzeniem sportowym, ale także kulturalnym związanym z promocją Polski południowo-wschodniej. Pragniemy poprzez to zaangażować nie tylko młodzież naszego regionu i Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, ale także całej Polski. W rozgrywkach będzie uczestniczyło ok. 140 zawodników z następujących miast: Drohiczyn, Katowice, Przemyśl, Kraków, Częstochowa, Rzeszów, Pelplin oraz młodzież z Lubaczowa, Hrubieszowa i Zamościa: 9 drużyn chłopców i 6 drużyn dziewcząt.

Sport i wspólne spędzanie czasu to najlepsza forma aktywnego wypoczynku, połączona z wychowaniem do trzeźwości, poznawaniem Zamojszczyzny i uczestnictwem w imprezach kulturalnych. Mistrzostwa Polski poprzedziły eliminacje diecezjalne.

Organizowanie tego typu przedsięwzięć KSM ma na celu integralny rozwój młodego człowieka oraz wychowywanie w duchu troski o własne zdrowie fizyczne ze szczególnym propagowaniem trzeźwości co wynika z założeń statutu KSM:

§14 punkt 7. dbanie o rozwój fizyczny (kultura fizyczna, sport, turystyka, krajoznawstwo); oraz punkt 8. organizowanie i troska o odpowiedni poziom życia towarzyskiego, rozrywki, wartościowe wykorzystanie wolnego czasu, ubogacającego wypoczynku, ze szczególnym propagowaniem trzeźwości.

Copyright © 2019

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.