You are here: Home AKTUALNOŚCI Aktualnośći Zawierzenie KSM Matce Bożej Częstochowskiej

Zawierzenie KSM Matce Bożej Częstochowskiej

W procesji z darami podczas Mszy św. 24 lutego 2018 r. o godz. 17.30 w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej zostanie złożony Akt Zawierzenia KSM Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej w roku Jubileuszu 25-lecia istnienia w diecezji. W tym Akcie Zawierzenia zostaną wymienione wszystkie oddziały KSM reprezentujące naszą diecezję podczas pielgrzymki wraz z imiennym wypisaniem wszystkich przedstawicieli KSM oraz kapłanów naszej diecezji uczestniczących w uroczystościach.

 

W dniach 23-25 lutego 2018 r. w Częstochowie odbędzie się Sesja Krajowa Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, podczas której zostanie wybrane nowe Prezydium Krajowej Rady KSM.

Natomiast 24 lutego przedstawiciele KSM z całej Polski w osobach Prezesów oddziałów KSM, Wiceprezesów oraz Seniorów KSM i ks. Asystentów zawierzą KSM w Polsce Matce Bożej Częstochowskiej oraz KSM w naszej diecezji, który przeżywa 25-lecie istnienia w diecezji.

Wyjazd Zarządu Diecezjalnego KSM naszej diecezji – piątek 23 lutego o godz. 12.00 z Zamościa.

Wspólny wyjazd autokarem przedstawicieli Oddziałów Parafialnych i Kół KSM  – sobota 24 lutego o godz. 6.00. Wyjazd z Hrubieszowa przez Zamość, Frampol.

Zapraszamy do wspólnego wyjazdu, aby powierzyć Matce Bożej wszelkie inicjatywy KSM oraz wszystkich Członków w Roku Jubileuszu 25-lecia KSM w diecezji zamojsko-Lubaczowskiej.

Prezes Zarządu - Maja Kubów

Ks. Stanisław Książek – Asystent Diecezjalny

Kontakt:

tel.: 693771444

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. "> Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Copyright © 2019

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.