You are here: Home AKTUALNOŚCI Aktualnośći XX Olimpiada Sportowa KSM UDANA!

XX Olimpiada Sportowa KSM UDANA!

W sobotę 9 czerwca 2018 r. w Miączynie zakończyła się XX Olimpiada Sportowa KSM, w trwającym Jubileuszu 25-lecia KSM diecezji zamojsko-lubaczowskiej, pod patronatem Wójta Gminy Zamość Pana Ryszarda Gliwińskiego.

W rozgrywkach piłki nożnej i biegach przełajowych wzięło udział 103 zawodników z Sitańca, Zamościa, Miączyna, Hrubieszowa, Strzyżowa, Werbkowic, Kryłowa, Obszy.

W piłce nożnej chłopców zwyciężyła drużyna KSM z Miączyna przed Zamościem i Sitańcem. W kategorii dziewcząt w rzutach karnych zwyciężyła drużyna KSM z Miączyna nad Hrubieszowem.

Biegi przełajowe: I Krystian Urbański - Zamość, II Adrian Kaczmarczyk - Sitaniec, III Igor Lickiewicz - Miączyn, I Natalia Michaluk, II Wiktoria Hołys, III Angelika Kołdej z Miączyna.

Swoją obecnością zaszczycili nas Goście: Wójt Gminy Zamość, Wójt Gminy Miączyn, Dyrektor Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie, V-ce Dyrektor ZS nr 3 w Hrubieszowie.

Dziękujemy ks. Piotrowi Szeptuchowi oraz Dyrekcji i Pracownikom Szkoły w Miączynie za gościnność i pomoc w organizacji Olimpiady. Dziękujemy sponsorom: Wójt Gminy Zamość, Starostwo Powiatowe w Biłgoraju, Wójt Gminy Miączyn.

Dziękujemy Pani Pielęgniarce Teresie Landman, Panu Mariuszowi Malonowi oraz Panu Marcinowi Nowakowi za pomoc i opiekę nad zawodnikami.

Dziękujemy młodzieży i uczestnikom Olimpiady za piękną postawę.

Copyright © 2019

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.